Chancemaya

yck

Arkadaşlar bu kumu kullanan varmı

6 CEVAP

yck

ardımınız için teşekkürler

Ecerana

Evet kullanıyorum şuan silver serisini ama silver bitince Bi daha o seriden almayacağım çünkü çişler topaklanmıyor sadece dışkıları atıyorsun kum iyice eskiyin ce de kumu döküp yeniliyorsun bana hijyenik gelmedi çişleri temizlememek kokuyu hapsediyor vs ama bn sevmedim yalnız gold serisini öneririm bn de şuan 3 seri de mevcut daha premium olanı denemedik ama onu da bi kaç ay sonra deneyeceğiz golg bence hem fiyat hem performans açısından diğer ikisinden daha iyi tabi bütçeniz varsa premium da alabilirsiniz

yck

Goldun kullanımı nasıl kendileri topaklanan kadar Kum koyun diyor sanırım

Ecerana

Gold ve premium topaklanıyor ama silver topaklanmıyor bunu kendileri de diyor zaten silver de sadece dışkıları alıp atın sonra kum iyice eskiyince tamamen boşaltın diyorlar gold ve premiumu da kapta 5 cm olacak şekilde doldurmalısınız ve Topaklanan çişleri ve dışkıları alıp attıktan sonra kapta ki kum 5 cm altına indiğinde kumun üstüne ilave kum doldurmalısınız yani kapta devamlı 5 cm den yukarı Bi kum olması lazım bu kumda iyi ce eskiyince ortalama bir kediniz var sa 5-7 hafta arasında kum kokmaya başlıyor iyice o zamn da tamemn kumu boşaltıp kabı yıkayıp yeni kum. Koymanız gerekiyor

Ecerana

Ama şunu da belirteyim bu kum hiçbir şekilde kaba yapışmıyor benim kedim genellikle kabın köşesine kenarına filan yapar ama yine de kum kaba yapışmıyor haberiniz olsun

Ecerana

Klozete de atabiliyorsunuz ayrıca diğer kumlar gibi tıkanıklık yapmıyor suda direk çözünüyor