Felicia Köpek Maması

Aycadgnl

Felicia köpek maması kullanan var mı ? Yorumlarınızı alabilir miyim ??

5 CEVAP

izmir_pet

Felicia kedi mamasini biliyorum icerik berbat, icinde et yok aromalarla sisirilmis pahali bir mama. İcerige baksak reflexten ust duzey dgl. Kedi kopekte cok frketmez zaten. Felicia almayin dusunmeyin. Kopek mamalarini cok ayrintili bilmiyorum ama uygun fiyatli guzel profine olabilir

izmir_pet

Hatta cokcok iyisi ND var ama butcenize uyar mi bilmiyorum

Aycadgnl

Şu an nd kullanıyoruz ancak fiyat olarak köpekte zorlamaya başladındaha uygun fiyata iyi bir mama arıyoruz . Bir arkadaşımız felicia önerdi yeni serisi çok iyi derdi bilememiyorum ama

izmir_pet

Felicia profineden ucuz dgl zsten. O zaman profine drneyebilirsiniz. Ben soylyorum icinde etyok. Eger et olmamasina raziyssniz o vereceginiz paraya bari yazik olmasin reflex alirsiniz o zaman

izmir_pet

kullananlar icerige bakmadan begeniyorlar krdim kopegim saglikli diye. İcerikle ilgili ozelden detayli anlatabilirimisterseniz