Çok Acil

eylem97

Köpeğim küpe yuttu ne yapmam lazım çok korkuyorum tuzlu su içirdim ama kusmadı acil yardım edin bişey olur mu

10 CEVAP

eylem97

Teşekkür ederim yarın kusturacaklar umarım çıkar

Anonymus552223

Cikmazsa yaparlardi, bence cikardi kakadan biraz bekleseydiniz.

Anonymus552223

Cikar kakasindan bence ne olacak ki? Cok keskin bir kupe miydi

eylem97

Röntgen çekildi midesinde gözüküyor bir yere batmamış ama %90 ameliyatla alınır dediler neden böyle oldu dışkıda çıkmaz mı

eylem97

Yok mu böyle bi durum yaşayan?? Merak ediyorum

eylem97

Yok mu böyle bi durum yaşayan?? Merak ediyorum

Cldkgkcs

Batma olmadığını söylüyorlarsa operasyona gerek var mıymış, başka bir veterinere danışın para için ameliyat olmsın köpeğiniz. Geçmiş olsun

-Asil-

Eğer büyük çaplı değilse ve sivri, batma ihtimali yüksek değilse dışkıdan çıkar.

eylem97

Büyük değil ama küpe olduğu için sivri yeri var 1-2 gün bekleyelim dedi kusunca çıkmadı

oglusum

beklemeyin fazla zehirlenme yapasın çünkü sahte küpe hepimizin kulağına küpe olsun türk veterinerler yerde sıfır