Ankara Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi Hakkında (Acil)

SenanurKsl

Arkadaşlar kedimde yaklaşık 10 12 gündür belli sralıklarla öksürükler mevcuttu. Kendisi 8 aylık erkek bir ev kedisi evde doğup bğyğmüş fışarı görmemiş kedi. Bütün aşıları tam düzenli muayenelerini oluyordu. Fakat son zamanlarda böyle bi sıkıntısı çıktı veterinerimiz gelin bi muayene edelim olmadı fakülteye yönlendirelim dedi. Açıkcası ben direk fakülteye götürmek istiyorum aslında. Fakültenin ortamı nasıl streil mi ? Kesin olarak hocalar mı muayene ediyor ? Kesinlikle günevenbilir miyiz ? Oraya gidenler deneyimlerini paylaşabilir mi ?

18 CEVAP

SenanurKsl

Teşekkürler cevaplar için

SenanurKsl

Kedi hastanesini hiç seçenekler arasında düşünmemiştim çünkü daha önce araştırdığım bir yer sikayetvar.com da yüzlerce sikayet görebilirsiniz ne kadar paragöz olduklarına ve yanlıs teshisler yanlıs yapılan ilaçlar bakımsızlık oansiyondan bulaşan virüslerden sağlam kedilerin köpeklerin öldüklerine dair. Bu yüzden bir önyargım var oraya karşı

SenanurKsl

Ayse_naz_G teşekkürler inşallahh :))