Ankara Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi Hakkında (Acil)

SenanurKsl

Arkadaşlar kedimde yaklaşık 10 12 gündür belli sralıklarla öksürükler mevcuttu. Kendisi 8 aylık erkek bir ev kedisi evde doğup bğyğmüş fışarı görmemiş kedi. Bütün aşıları tam düzenli muayenelerini oluyordu. Fakat son zamanlarda böyle bi sıkıntısı çıktı veterinerimiz gelin bi muayene edelim olmadı fakülteye yönlendirelim dedi. Açıkcası ben direk fakülteye götürmek istiyorum aslında. Fakültenin ortamı nasıl streil mi ? Kesin olarak hocalar mı muayene ediyor ? Kesinlikle günevenbilir miyiz ? Oraya gidenler deneyimlerini paylaşabilir mi ?

18 CEVAP

SenanurKsl

Arkadaşlar ekşi sözlük ve bikaç sitede çok kötü yorumlar okuyorum fakültenin hastanesi hakkında lütfen bilenler cevaplasın çünkü durum acil yarın sabah götürmem gerekiyo

Ayse_naz_G

ankarada abim hacettepede okuyor veterinerlik fakültesi varmış ve iyi diyorlar gidebilirsiniz :)

Ayse_naz_G

(hacettepe veterinerlik fakültesi)

Ayse_naz_G

yani orada 40-50 tane kedi köpek var veterinerlik fakültesi bakıyor aşılarını falan yapıyorlarmış ama sizi alırlarmı bilmiyorum benimde babannem gil orada oturuyorda ordan biliyorum :d umarım sizi alırlar :/

Ayse_naz_G

bir kaç tane bildiğim var hayvan hastanesi ne tarafta oturuyorsunuz?

Ayse_naz_G

ona göre en yakın yeri söyleyeceğimde

Ayse_naz_G

beğenilen ''Başkent Hayvan Hastanesi'' diye;
Adres: Aziziye Mahallesi, No:91/B, Kuzgun Cd, 06690 Çankaya/Ankara
Çalışma saatleri:
24 saat açık

Telefon: (0312) 438 19 88
İkincisi ''PetHospital Hayvan Hastanesi'' (burası bana daha iyiymiş gibi geldi)
Adres: Mutlukent, Angora Blv. No:172, 06800 Çankaya/Ankara
Çalışma saatleri:
24 saat açık

Telefon: (0312) 235 79 70
(gitmedim ama gidenlerin çoğu olumlu yorumlar yapmış)

Ayse_naz_G

onun için hayvan hastanesine gidin dedim zaten ama illa fakülte diyorsanız hacettepe veterinerlik...

Ayse_naz_G

Birşey değil iyi bir gelişme olduğunda lütfen söyleyin :)

Maddi durumunuz varsa cat hospital e gidin

SenanurKsl

İlk defa duydum ben yok diye biliyodum veterinerlik hacettepede

SenanurKsl

Arkadaşlar yok mu öneriniz fikriniz hayvan hastanesi de olur. Fakülte hakkında çok kötü yorumlar okuyorum

SenanurKsl

Çok teşekkür ederim uğraşmışsınız. Uzak olsun sorun değil yeter kiiyi bi yer olsun doğru teşhis yapılsın ortamı hijyenik olsun :( ne yapacağımı şaşırdım gerçekten. Tekrardan teşekkürler önerilerinizi değerlendireceğim.

Ayse_naz_G

biraz pahalıymış tek kötü yönü bu hijyen olarak 2. dediğimi öneriyorlar kediniz inşallah iyileşir çok üzüldüm sonuçta oda bir can dediğim gibi sadece pahalıymış biraz yani normalde 30 tl ise orda 50 tl imiş geçmiş olsun tekrardan :/:/

Bilgeylmz

Merhaba biz de kedimizin patisi kırıldığında fakülteye gitmiştik. çok büyük bir ümitle gitmeyin iyi bir yer değil. Acile yönelirseniz hoca bulamazsınız. Acilde öğrenciler hayvanları denek olarak kullanıyorlar. Acil dışında bir yere gitmedim ama bayağı devlet hastanesi gibi. Pek de temiz bir ortam değil ve pahalı. İç organlarına bakacağız para, kemiklerini inceleyeceğiz para, iğne vuracağız para, ilaç içireceğiz para.. Her şeyden bir ücret çıkarıyorlar. Hocalar nasıldır bilmiyorum ama ben iyi bulmadım. Bir de çok kalabalık oluyor.