Kedimin Poposu Neden Böyle??

kedos

Yavruyu çok kötü durumdayken bulduk..annesini çok aradık ama bulamadık zaten annesi olsa bu kadar zor da olmazdı heralde bilemiyorum..bakımlarını yaptık.. ishal olduğunu fark ettik ve tedaviye başladık..bugün gördüm poposu dışarı doğru cıkmış gibi normal.mi bilemedim..bilgilerinizi paylaşır mısınız?

3 CEVAP

kedos

ishal vardı ama tedaviye başladık bi kaç gündür normale döndü dışkı ama hala aynı durumda. karma aşı olmadı henüz onun için veterinere gittiğimde gösteririm..İnşallah çabuk kurtulur. bilgilerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim.

zuhall

Rektal prolapsusa benziyor.

Cldkgkcs

Aynı şeyi sokaktan çok kötü halde aldığım kedide gördüm bende. Birkaç gün de kabız oldu hatta kantaron yağı sürdüm oraya belki faydası olur diye sizinkinin biraz daha dışarda gibi bizimkine göre