Güvenlik Filesi

Cansumuezza

Merhaba arkadaşlar balkona file yaptırıcam ibternetten bi kaç yerde baktım ama gidip görerek almak istiyoeum nerden alabilirim?

5 CEVAP

Ayse_naz_G

bahçe demirleri falan yapan bir yere sor bence oralarda illaki vardır :)

Cansumuezza

oralar nereler bi bilsem sorucammda :D

Ayse_naz_G

hahhahaha vardır biryerlerde ya

Gozdetemizel

Cansu balkon filesi cok saglam bi urun degil.hemen yirtiliyor.metal sineklik en temiz cozum.4 aydir ustunde 1 delik bile olusmadi.esnemiyoda file gibi.baya dayanikli

Cansumuezza

bütün balkonu metal sineklik yaptıramam kaldıki iki üç ay idare etse yeter zaten