Kedimin Cinsini Bilen Varsa Söylermisiniz

Barınaktan sahiplendim ve cinsini bilmiyorum

19 CEVAP

Cansumuezza

nerden sahiplendiniz? şimdi herkes norveç orman kedisi yazıcak :)))

Ayse_naz_G

maine coon'a benzettim bencede herkes norveç orman kedisi yazacak kesin ama belirtiyim türkiye'de norveç orman kedisi YOK çoğu kediye öyle diyorlar ama yok işte bi inandıramadık cansu ile :D

Tekir diye yaziyo veteriner

Ponponmavis

Norvec orman kedisi kırmasına veya ona benziyor ama çok şeker :)))

Ayse_naz_G

benimde halamın kedisi ölmeden önce cinsini sorduklarında her seferinde farklı bir cins söylüyordum halbuki sarmandi herkes farklı farklı biliyordu sjsjsjsjjs

Gozdetemizel

Kimse yazmamis ya :):):)durun bu kesin norvec orman kedisi :):):):):)

Ecerana

Epiglottis bnim de bir uzun Bi kısa tüylü kedim var kısa tüylü kedim hiç poposunu yalamaz ama uzun tüylü kedim tuvaletden çıksın hemen oturur yalar tertemizdir. Biraz da karakter meselesi yani :)

Duman_1

Main coon ne alaka onlar çok daha iri ve tüylü olur alakasız

minnoskoss_123

Tekir deyin geçin işte:)

satinalmayin

burası norveç zaten hemide norveçin ormanı
anadolukedisi.com okuyun

Turkanmls

sokak kedisi

LIGHTNING

Norveç orman kedileri kuzey ve baltık denizini aşıp nasıl bizim sokaklara doluşmuşlar, keza russian bluelar ya da taaa hindistandan gelen bombayler, bu açıdan sokakların daha yakın coğrafyalara ait kedilerle dolu olması gerekmiyor mu? Mesela mısır mausu habeş sanavah vb. neden yok :)

Anonymus552223

Ben yazayim sizi mi kircam. Norveç orman kedisi bence. Ama cok tatli ya. Masallah

Anonymus552223

Bu tarz kedilerin poposuna kaka yapisiyo. Kedim kisa tuylu olmasina ragmen poposunun kenarindaki tuyleri makasla kirptim biraz. Yoksa temizlemiyor haliya falan siliyor

Tam1cat

Benim kedilerden birinin de ırkını bilen yok, karnesinde yerli yazıyor, kimi tekir diyor kimi bambaşka şeyler. Ben halis muhlis Anadolu kedisi diyorum. Siz de öyle diyin :) maşallah çok güzel