Karma Aşı Yan Etkisi

gulsum_

Kedime dün öğlen 2. Karma aşısını yaptırdım yapıldığından beri halsiz çok az yemek yiyor oyun bile oynamıyor sırtına dokunduğumda rahatsız oluyor aşıdan sonra ateşi de vardı bunlar yan etki mi yoksa veterinere götürmeli miyim

3 CEVAP

Gozdetemizel

Ates ve ishal bizde de oldu ancak ertesi gun normalde dondu.agir gelmis olabilir asi ancak yarinda bu durumda olursa bence goturmelisiniz

Cldkgkcs

Dinlenmesine izin verin bugün de bekleyin yarına devam ederse veterinerinize bi danışırsınız

gulsum_

Tesekkür ederim