Fotoğrafı

HuriyeAysu

yaranın görselini eklemeyi unutmuşum

15 CEVAP

Faytekin

Üzülecek yada korkulacak bir durum yok zaten de, rahat olun sonucta bi operasyon gecirdi ve șișme,akıntı gibi seyler olabilir nadiren de olsa,ben sadece yara haala yeni gibi duruyor o yuzden merak ettim, belki de resimde oyle cikti bana oyle geldi bilmiyorum, neyse konustuysaniz sikinti yok demek ki, geçmiş olsun tekrardan

Anonymus552223

Gecmis olsun, soru neydi kaynamiş

Anonymus552223

Birazcik şismis gibi duruyor ama daha çok siserse goturmeniz gerekebilir. Bi de icinden iltihap akarsa falan. Yalamasi batikondan daha iyi geliyor zaten. Dogada kendi yaralarini yalayarak dezenfekte ediyorlar

Anonymus552223

Öyle gibi duruyor. Bi kulak cubuguyla hafif ucundan dokundursaniza daha iyi anlarsiniz.

Anonymus552223

Yakindan bakinca bayagi şis gibi yaa, veterinere foto yollasaniza. Oyle imkaniniz yoksa ben yarin kendikime sorarim whatsaptan

Faytekin

2 hafta once kısırlaştırdiniz ve haala böyle mi yarasi,dikișler neden alinmadi 2 hafta olduysa peki, hadi onu gectim normalde 1 hafta 10 gune toparlamasi lazim yaranin, cok yeni görunüyor haala yarasi, veterinere bi götürün isterseniz siz

Anonymus552223

4 5 kez bu ameliyati yaptirmisimdir hiç dikis aldirmadik, kendileri kaybolan iplik demisti veteriner.

HuriyeAysu

kedimi kısırlaştırdımda 2 hafta önce batikon sürüyorum kedim onu yaladı sorun olurmu bi zararı varmıdır birde o sarı şey iltahap mı dokunamıyorum acımasından korkuyorum yoksa bişey mi yapışmıştır yarası normal mi yani yoksa zarar mı vermiş anlayamıyorum :(

HuriyeAysu

teşekkür ederim o tam ortadaki iltahap mı sizce

HuriyeAysu

tamamdır

HuriyeAysu

sordum cevap bekliyorum :(

HuriyeAysu

dikişleri kendi atar gerek yok dediler :(

HuriyeAysu

veteriner yaranın gayet iyi göründüğünü sadece dikişlerin alınması gerektiğini söyledi ay rahatladım valla çok üzülüyordum

HuriyeAysu

teşekkür ederim

HuriyeAysu

banada öyle dediler epiglottis