Kedimin Pakolojisimi Bozuk

Arkadaşlar barınaktan sahiplendim kedimi sürekli uyuyor yemek yemedi sanırım barınağa bırakılmış terkedilmiş. Sürekli uyuyor dokununca korku tepkileri veriyor yüksek seste titriyor ne yapabilirim

1 CEVAP

Anonymus552223

Ne kadar oldu ki alali? Yemek yemiyorsa soguk alginligi tarzi bir sey olabilir, ama ne zamandir boyle? Bir kac saat olduysa geleli yememesi normal alisana kadar. Barinak cok kotu bir yer o travmayi atlatana kadar kendi haline birakin kendisi sevdirmek isterse sevin. Ama hasta olmadigindan da emin olmak lazim.