Kedimi Sokaktan Sahiplendim Irkı Ne Bilemiyorum Bilen Varsa Söyleyebilirimi Acaba:)

Nazo22

Kedimin ırkı nedir ?

11 CEVAP

Cansumuezza

normal bir melez kedicik maşallah :) Bombay cinsi kedi Türkiye sokaklarında bulunan bir cins değildir :)

Anonymus552223

Tekir. Kara tekir. En sevdigim. Hayirli olsun

SenanurKsl

Bombay :)) hayırlı olsun maşallah çok tatlı.

Nazo22

Teşekkür ederim insanoğlu

Nazo22

Çok teşekkür ederim:) aramıza daha yeni katıldı çok resim çekilme firsatimiz olmadı kendisiyle..ilk kedim birbirimize alışma süreci icerisindeyiz

minnoskoss_123

Bombay diyenlere inanmayın. Sokaklarda Bombay’ın ne işi var. Paragöz insanlar sokakta Bombay bulsa size bırakır mı allah aşkına:D Sizinki tekir maşallah. En güzel “cins”:) #satınalmasahiplen #sokaklarminooslarladolu

satinalmayin

tekirde değil tekir desen ismi zaten :)
anadolukedisi.com okuyun öğrenin hala yok ben saçmalıcam diyenlerde olur tabi hoş görmek lazım :)

Faytekin

Bu resimden hicbir insanoglu tespit edemez hangi ırk olduğunu

Duman_1

Düzgün bir fotoğraf atsayıdnız yorum katardım

Heathcliff

Düz siyah anadolu kedisi kendileri bombay falan değil

DogukanMasal

sokak kedisi işte siyah olanlarından