Mama Tavsiyesine İhtiyacım Var

bbahadir

merhaba,
14 aylık ksıırlaştırılmış erkek kedim var.
4-5 aylıktan beri n&d düşük tahıllı tavuklu narlı kullanıyoruz.
ancak bu mamayı çok fazla tüketmeye başladı.obez olmasından korkuyorum
ve tabi tüketim arttıkça maliyet de artıyor.
mamasını değiştirmek istiyorum ancak çok kararsız kaldım
proplan ve royal canin ile ilgili pek çok olumsuz yorum okudum.
brit care iyi gibi geldi ama bilemiyorum tavsiyelerinize ihtiyacım var

8 CEVAP

Cansumuezza

evet brit care baya iyidir rc den ve proplandan ama önce a.tlas petten bir numune isteyin brit care mamanın,yerse severse alın. brit care her kedi sevmeyebiliyor. onuda sevmezse Nd nin üreticisine ait Ndden bir sınıf düşük kalite ve fiyat olan matisse alabilirsiniz

Erlsri

Matisse alabilirsiniz

kedipatisii

Matisse fiyat olarak daha uygun ve iyi bir mama. Maliyeti dusunuyorsaniz matisse alın.

bbahadir

peki sizce hangisi iyi?brit care mi matisse mi?
bir de kedim 4,6 kg(14aylık) sizce normal mi?
mamayı kısıtlamalı mıyım?

emirdemir

nd yi farklı satıcılardan ve mümkünse 10 kg paket halinde uygun fiyatla almaya çalışın.

568 tl olan bir ürün 365 tl olarak karşınıza çıkabiliyor.üstelik tahılsız kısırlaştırılmış nd.

kg 36 tl ye geliyor. diğer mamalar bundan ucuz ve kaliteli değildir

Cansumuezza

brit care ve matissede hangi mamaları alacaksanız alırsanız yazın ki ona göre içerik karşılaştırması yapayım

Nd nin kısır mamasini alın bence

Dogasl

Royal canin erkek kedim kısırlaştırılmış mamasını severek tüketiyor öneriyorum