Herkes Bir Bakabilir Mi?

Cansumuezza

arkadaşlar bu yavru doğduğundan beri sokakta annesiz şekilde araba kaputlarında yatarak saklanarak bu zamana geldi üç aylık civarı ben ona mama vs götürüyorum ama mama koymayın diye yazı asacak kadar adi insanların olduğu bi yerde barınmaya çalışıyor ve daha çok küçük.. Onu sokaktan kurtaracak kimse çıkmazmı? çok ürkekti artık biraz daha alıştı yakalamak daha kolay. çok zor durumda ben alamıyorum eve,maddi durumumda yok şuan olsa alıp direk kliniğe bırakıcam o arada yuva arayacağım ama yok.lütfen yuva bulalım ona İZMİR..

18 CEVAP

Cansumuezza

inşaallah

Cansumuezza

bıktım artık yeliz ya ah vah etmeye gelince herkes en önde elini taşın altına koymaya gelince kimse yok. aramıyorum yuva falan bakarım ben bi şekilde sokakta

Cansumuezza

yazdım umarım dönerler.