Herkes Bir Bakabilir Mi?

Cansumuezza

arkadaşlar bu yavru doğduğundan beri sokakta annesiz şekilde araba kaputlarında yatarak saklanarak bu zamana geldi üç aylık civarı ben ona mama vs götürüyorum ama mama koymayın diye yazı asacak kadar adi insanların olduğu bi yerde barınmaya çalışıyor ve daha çok küçük.. Onu sokaktan kurtaracak kimse çıkmazmı? çok ürkekti artık biraz daha alıştı yakalamak daha kolay. çok zor durumda ben alamıyorum eve,maddi durumumda yok şuan olsa alıp direk kliniğe bırakıcam o arada yuva arayacağım ama yok.lütfen yuva bulalım ona İZMİR..

18 CEVAP

Gamzessven

İnstagramda bendawla ya mesaj atabilirsiniz o izmirde yaşıyor baya da kedi sahiplendirdi

Cansumuezza

attım cevap vereceğini sanmıyorum ama

Cansumuezza

güncel..

Anonymus552223

Klinikte kalmasin ya kapali yazik. Sokaga alismis bence bu yasa kadar gelmis, kendini kurtarmis. Sasirdim kisin nasil kalmis.Mama konusunda soylenenlere aldirmayin bana da hep diyorlar umrumda degil. Sokaga alismis bir kediyi gercekten cok sevecek ve omur boyu bakacak birini bulmadan eve alistirmayin.

Anonymus552223

İzmirin neresindesiniz bu arada. Birkac arkadasim var orda sorarim

Anonymus552223

Ben bir arkadasima soyleyeyim belki yardim etmek ister maddi acidan, evine alamaz kopegi var ama beraber aşiya goturursunuz bari

Gamzessven

O kadar güzel ki. Yuva bulundu haberini bekliyorum umarım en kısa zamanda bulursunuz

oglusum

oy ben yerim o patileri mamasini verin ne olur vazgeçmeyin ondan Birgün gelip mama yerini boş bulduğunu bi düşünün uyuyamazsiniz

izmir_pet

Cansu instagramdan bi isim soyliyim sana da bakicam simdi. Oraya kedinin resimlerini aciklama iletisim bilgisi yaz. Paylasiyolar

Demetcinar

İnstagramda hipder e de bi yazsanız 4-5 yavruyu oranın aracılıgıyla sahiplendirdik. Hamile kediye gecici yuva bile bulduk. Belki bu yavrucugada bulunur.

Cansumuezza

paraziti var kliniğe girmesi şart önce hem genel kontrol vs için. vallahi inanın bende bilmiyorum nasıl hayatta kaldı erkek bir kedinin peşinde geziyordu annesi gibi sığınmıştı ama o ona pek ilgi göstermiyordu artık büyük kedide yok ortada. büyük kediler yemek bile yedirmiyor dövüyor. fotoda büyük durduğuna bakmayın çok küçük aslında.. izmir üçyol bi yuva bulunursa çok mutlu olucam inanın ki..

Cansumuezza

maddi açıdan bir yardım beklemiyorum sonuçta almadım eve. ama yuva bulursak çok iyi olacak

Cansumuezza

evet çok güzel.. mama veriyorumda yeterli değilki kimsesizliğine..

Cansumuezza

güncel

Gamzessven

Storysine cevap yazmıştım o da yazmıştı, bu ciddi konuya da cevap verir umarım