Erkek Kedinin Kısırlaştırma İşlemini Bugün Gerçekleştirdik.tam 7 Saat Oldu.narkozdansonra Kusma Olma

Tmer

Narkozdan sonra kusma olmazsa sorun olur mu.Veterinerim bir kez kusması olur dedi fakat henüz bişey yok.

6 CEVAP

Berivanakar

Olmaz bizim kedimiz de erkek narkozdan sonra kusması olmadı eve geldi yemeğini yedi uyudu uyandı kakasını yapmazsa sorun oluyor heralde vetimiz kakasını yapmazsa sorun demişti ama ne kadar süre vermişti kaka için hatırlayamıyorum

Anonymus552223

Gecmis olsun, illa kusma olacak diye birsey yok

Anonymus552223

Gecmis olsun, illa kusma olacak diye birsey yok

Bktplt

Bende kızımı perşembe günü kısırlaştırdım kusmadı kakasını 24 saat sonra yapmalı ona dikkat edin

Kusması gerekli bir şey değil. Bir şeyler yedirmeye çalışın kısırlaştırdıktan sonra gerekli besin takviyesi çok önemli çünkü bünyeleri fazlasıyla zayıf oluyor. Tuvaletini 24 saat içinde yapmazsa da veterinere götürün derim