Hills Mi Nd Mi

elifsenass

kısırlaştırılmış kedim için 10 kilo mama alacağım hangi markayı önerirsiniz

6 CEVAP

smgbkrccc

Tabii ki ND.

Gamzessven

Ben de hills kullanıyordum, buradakiler farkettirdiler içinde gerçek et yokmuş. Et tozu falan var. Nd nin içinde yüksek oranda taze et var. Daha yeni aldım geçiş dönemindeyiz ikisini karıştırarak veriyorum ama içinden hillsleri seçip yiyor, alışır diye umuyorum. Sağlığı için nd daha iyi, içeriği daha kaliteli

justice_94

kesinlikle nd

Eymentalay

Hills kullandım hiç memnun kalmadım acanaya geçtim hills tavsiye etmem bütçeniz yetiyorsa acana ve nd arasında çok fark yok onu düşünebilirsiniz

ND açık ara daha iyi

izmir_pet

Kiyaslamaya bile gerek kalmadan ND