Balık Yağı

Kedim için balık yağı kullanmak istiyorum ama hangi markadan alsam bilmiyorum tüyleri patlatıyor iştah açıyormus kullanan varsa bilgi verebilir mi cidden öyleyse çakiye çok lazım :)

9 CEVAP

Gamzessven

Viyomeganın sadece kedi ve köpekler için olan balık yağını kullanıyoruz. Çok sevmedi ama şırıngayla hallediyorum. Bağışıklığı düşük olduğu için destek amaçlı almıştım ama tüyleri de gayet güzel

Mutamin direkt kedi ve köpekler için üretime geçmiş bir marka dolayısıyla en doğru tercih o olacaktır muhtemelen. Ama Solgar da kaliteli bir marka. Ben bu ikisini öneriyorum :)

Bir ay kullanıp bir ay ara verilmeli diye okudum karaciğeri yoruyormus siz de mi öyle yapıyorsunuz

Mutamin i bende duydum bir bayan çok ovmus onu düşünüyorum

beautifulcat

New Life ın EPA DHA olanını da önerebilirim :) oldukça memnunuz

onurtemiz

Mutamin ilk çıktığından beri kullanıyoruz bu yazın ( sanırım patenti mi alınmış öyle bir şey) genel olarak iyi ve kokusu diğer balık yağlarına göre aşırı rahatsız etmiyor kedim tadını hiç sevmiyor şırınga ile içiyor mecbur ama bence de iştah artışı gözlemledim

Gamzessven

Evet onu ben de merak ediyorum. Hergün vermek bana da fazla olur gibi geldi bir de kakası cıvıyor zaten. Haftada 2-3kez veriyorum, nasıl sizce

Bence de öyle iyi herşeyin fazlası zarar

Atalaymerve

Mutamin kullanıyoruz 10 gündür ama övüldüğü gibi bir ürün olduğunu düşünmüyorum biraz yorumlarına aldanıp aldım sanırım yorumlarda o kadar çok övmüşler ki , yok kedim köpeğim bayılarak yiyor onu görünce deliriyor tarzı yorumlar okudum. Benim kedim hiç sevmedi anca yaş mamayla karıştırıp veriyorum . Tüy dökülmesi konusunda hiçbir gelişme Yok şuan için halâ çok fazla dökülüyor