Artık İhtiyacınız Yoksa Talibiz.

gulmerve

Merhaba arkadaşlar, ben size bir ihtiyacımdan bahsedeceğim.. Bizim bir kedi yatağına ihtiyacımız var, şuan ki yetersiz durumlardan dolayı sıfır bir ürün alamıyoruz. Eğer artık kullanmayan yada yatağını değiştirmek isteyen varsa talibiz.

9 CEVAP

Cansumuezza

bizimde yoktu kendim eski bir kazaktan yaptım sonra yatak aldım ama yüzüne bile bakmadı. ona yaptığımdan ayrılmıyor. sizde yapabilirsiniz.

gulmerve

Peki nasıl yaptınız paylaşabilir misiniz..

Erlsri

Internete yazın farklı farklı örnekler var size kolay geleni yapabilirsiniz

Cansumuezza

youtube da videoları var çeşit çeşit. kazağın gövde bölümüne en sevdiği batteniyeyi katlayıp soktum kollarınıda elyafla olsa daha iyi olır ama bende yoktu eski kumaşlarla doldurdum açıkta kalan yerleri diktim kollarıda birleştirdim uçlardan çok seviyorlar. internetten bakarsanız bulursunuz :)

gulmerve

çok teşekkür ederim, mutlaka deneyeceğimm :)

Gozdetemizel

Annem kumastan dikti icine de elyaf doldurdu.sizde 1 yastik boyutunda kumas dikip ince bi yastik koyabilirsiniz icine

Leyl003

Eski kıyafetlerimden yatak yaptım gayet iyi oldu ve kedim çok seviyor:) hatta bu siteden alışveriş yaptığımızda yatak hediye gelmişti. Kedim onda hiç yatması taaki yaptığım yatağı onun üzerine koyana kadar.. :)))

gulmerve

Bu fikir içinde teşekkürler.. kesinlikle bu yollardan biriyle yapacağım oğluma bir yatak :)

gulmerve

İnşallah benim oğluşumda sever :)