Kedimin Patisi Soyuluyor

Ceranasa3

Merhabalar kedimin patisinin soyulduğunu farkettim spica kum kullanmıyorum van cat marsilya sabunlu ince taneli bentonit kum kullanıyorum kumundan mı alakalı yoksa başka bir sebebi mı vardır ?

5 CEVAP

Ceranasa3

Spica yazmışım slika olucaktı

BalliBadem

eğer yalamazsa krem sürülebilir

Merhaba benimde kedimin Patisinde minik bir soyulma var kumdan kaynaklı olabilir kalın taneli kuma gecicem tozsuz ve kokusuz sizinki geçti mi neden kaynaklıymış bulabildiğiniz mi

Gozdetemizel

Kuruyor.bepanten gibi nemlendirici bisey surun 10 dk kucaginizda yatirin.yalamasin

Gamzessven

Evet bepanten iyi gelir bence de. Kumu da değiştirin her ihtimale karşı. Parfümsüz kumlar daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.