Kedim Kağıt Yedi?

Elaay

Şu post-itlerde olan renkli kağıtlardan yedi alamadım ağzından hemen yaş mamasından verdim boğazına takılmasın etmesin diye ama hiç yapmazdı ilk defa yaptı her hangi bir şey olur mu sizce?

7 CEVAP

Elaay

Malt macunda verdim evet faydası olabilir diye. İçimi rahatlattınız teşekkür ederim ayrı ayrı cevaplarınız için:)

Cansumuezza

çokmu yedi ki?

Elaay

Hayır çok büyük bir kağıt değildi ama jelatin gibi biraz sert bir kağıttı ondan endişe ettim biraz :(

Cansumuezza

çıkar o zaman alttan :) endişe etmeyin veterinerede gitseniz bir iki gün takip edin dicek sizde edin

SenanurKsl

Malt macunu verin çıkarmasına yardım edecektir

Cldkgkcs

Kağıt erir birşey olmaz :)

oglusum

bol su içir korkmayin