Nasıl Kusturabilirim?

Bebekfabri

1 yıldır bahçede baktığımız kedi bugün verilen mamayı yememiş. Az önce boğulur gibi ses geldi. Muhtemelen tüy yumağı kusmaya çalışıyor. Bahçeden çim kopardım getirdim yemedi. Nasıl kusturabiliriz başka?

2 CEVAP

Cansumuezza

malt macunu verin hiç kusmasın. yada iki üç güne o kendide kusabilir bişey yapmanıza gerek yok

oglusum

bi besmilimlik şırınga ya hafiftuzlu su boğazına girsin bi defalık yemeğini iştahını tuvaletini takip et bakteri varmı ve derhal göz kulak içi ve derisine bak sararmış varmi