İzmir'de Fiyatı Uygun Kedimi Kısırlaştırabileceğim Bir Veteriner Var Mı?

berke690

Başlıkta belirttiğim gibi kedimi kısırlaştırıcağım fakat gittiğim her yer çok yüksek fiyatlar söylüyor, 400 tlden aşağı söyleyen yok.İzmir içi bildiğiniz uygun bir yer varsa önerilerinizi bekliyorum.

7 CEVAP

berke690

@izmir_pet mutlaka iyidir de bana uzak orası ya ben üçyolda oturuyorum

Cansumuezza

sokaktan sahiplendiğinizi söylediğinizde 50-60 tlye kısırlaştırıyor olgun vet kliniği hüseyin bey. bi kaç arkadaşımda kısırlaştırdı orada. ama hijyen güvenilirlik vssini bilemem.

Demetcinar

Çiğli veteriner kliniği var dişi 300 erkek 250ydi diye hatırlıyorum.

Anonymus552223

50 100 lira icin uyduruk yerlere yaptirmayin bence, daha cokugrasirsiniz

selveroglum

ben de kisirlastirmak istiyorum izmirdeyim. bulabilirsen yazar misin buraya ya da iletişimde olursak 2 kisiye daha uyguna yapabilir

izmir_pet

İzmirde disi 300e kisirlastirdigim veterineri oneririm. Kendi kedimi kisirlastirdim ocak ayinda ve cok guzel gecti, ayni gun iyilesti. Cok ilgili bir hekim. İsterseniz ozelden yazabilirim. Yer izmir menderes

Cansumuezza

olgun vet. altıntaşta bi konuşabilirsiniz