Kısır Kediye Normal Kedi Maması Kullanmak

yck

Arkadaşlar belkide bu konuda çok soru yazıldı ama insan Kendine direkt cevap almak istiyor. 8 aylık kısır kedim için nd düşük t. veya nd düşük yakıt. kısırlaştırılmış kedi maması arasında kaldım. Kimileri kısırlaştırılmış mama kullanmak gerekiyor diyorken kimileri normal kedi maması kullanıyorum diyor. Siz hangi tür mama kullanıyorsunuz. Kararsız kaldım

7 CEVAP

Busemeawww

Benim kedim kısır ve kısırlaştırılmış kedi maması kullanmadan önce çok kilo aldı yani kısırlaştırılmış kedi maması almanı öneririm.

Cansumuezza

kediniz erkekse düşünmeden kısır maması kullanın derim

Cansumuezza

kediniz dişiyse ve kilo sorunu yoksa kullanabilirsiniz dediklerinizi ama ne olur ne olmaz kısır kullanın neden kullanmayacaksınızki Ndnin kısır mamasıda gayet güzel

yck

@CansumuezzaKedim erkek. Normal versiyonları daha fazla çeşitlide
Bide bazı firmalar kısırlaştırılmış çıkarmıyorda naturea filan

melikealgin

Erkek kedilerin idrar kanallarında tıkanma yapıyomus kısır olmayan mamalar.O yuzden kullanin derim

-Asil-

Kilo ve sağlık açısından bir süre sonra sıkıntı yaşayabilirsiniz bence de kısır kullanmanız daha doğru olur

yck

Teşekkür ederim cevapkarınız için