Hangisi Daha İyi

Busemeawww

Anket

Royal canin
(0 oy)
Proplan
(6 oy)
Toplam (6 oy)

Tüy dökümünü engellemede hangisi daha iyi

8 CEVAP

Demetcinar

Ben proplan kullanıyorum. Tüyleri çok dökülüyor. Bitmesini bekliyorum nd ye gececeğim. Proplanın içeriği çok kötüymüş zaten bilmeden veterinerin önerisi ile almıştım:(

Faytekin

Ikiside birbirinden kötü, yalniz Tüy için kullanacaksaniz Proplan Dermaplus kullanin,bir tek bu cesidi tuylere iyi geliyor,ben kullanmadim kullanmamda ama yakin cevremden biliyorum kullanipda etkisini goren bir kac örnek var

smgbkrccc

Onların yerine Acana, Orijen, ND kullansanız daha iyi olur bence. Dedikleri gibi paranıza yazık, elle tutulur içeriği bile yok tek güzel(!) olan fiyatı.

Cansumuezza

ikisinide almayın derim ama illa alacaksanız proplan

kedipatisii

Tuy dokumu icin sanabelle oneririm

minnoskoss_123

İkisinde beter. Almayın . Ama burada kıyas yapıyorsak tabii ki proplan.

PsLuna

Royal Canin nasıl bi mama bilmiyorum ama propalan gerçekten çok kötü. Reflexi bile daha iştahlı yemişti kedim. İndirimden denk gelip almak isterseniz deneyin ama küçük paketler 80 90 lira. Verdiğiniz paraya yazık

Anonymus552223

Evet gercekten reflexten farki yok bunlarin, reflex yerli en azindan daha ucuz.