Lucky 1 Yaşında Terrier Kırması Barınaktan Aldık

ilk aldığımızda hasta olduğu için çok sakindi hala da öyle ama sonradan biraz daha toparlayınca söz dinlememeye başladı benim yatağımda yatıyor yerinde yatmıyorum yataktan indiriyorum geri çıkıyor sonrasında ise abimin ayaklarını ıssırmaya çalışıyor bunları nasıl aşabilirm

1 CEVAP

Sedef2626

Benimkisi 2aylik yanimda yatiyordum artik yataginda yatiriyorum dinlemeye basladi yaninda yatinca liderlik yarisina giriyorlar. Benimkide ayak paca isiriyo suan ama disleri kasiniyo diye. Cok yüz aldigi icin isiriyo olabilir szinki hayiri ogretmelisiniz oyle yaptginda onunla ilgilenmeyin