Kedi Maması Tavsiyesi

Nazo22

Kedim 5 aylık. Mama çeşitlerini inceledim ama çok bilgim olmadığı için bir seçim yapamadim. Doyurucu tüy dokmeyi azaltan ve tabi bütçeye uygun bir mama tavsiyesi verirmisiniz.

9 CEVAP

Nazo22

Orijen yavru ve yetişkin kedi mamasını oneriyormusunuz bana cazip geldi icerigi falan ama kullanan varmı?

SenanurKsl

Kesinlikle piyasadaki suanda en iyi mama amrkalarından biri orijen ve acana ben de kullandım. Sonra Acana pacificaya geçebilirsiniz balıklı gelişim dönemi için iyi olur kesinlikle bu mamalar.

Faytekin

Orijen en iyi mamalardan biri ancak ayni zamanda en pahalı mamadir, butceye uygun oldugu soylenemez pek :)

Nazo22

Sizin öneriniz nedir @faytekin bey

Faytekin

Ben Acana kullanıyorum, o da Orijenle ayni fabrikadan cikan bir marka, ancak acana da Orijen kadar olmasa da pahalı bir mama,gecenlerde Mamalar HAKKINDA diye bir konu acmistik forumda bulabilirsiniz, herkes fikirlerini görüslerini paylasmisti

Anonymus552223

5 veya 10 kiloluk alin mamalari o zaman kaliteli mamalarin kilogram fiyati ucuz oluyo. Butceniz ne kadar tam olarak?

Anonymus552223

Marketlerde genel olarak satilan whiskas goody proplan gibi mamalardan uzak durun. İlk kedi besleyenler genelde bunlari aliyor. Butçem dusukken reflex kullaniyordum. Simdi kedim yaşlandigi icin ND ye gectim. Reflexten kötusunu de kullanmayin zaten.

Nazo22

Teşekkür ederim canım daha öğreneceğim çok şey var benim :) @senanurksl

Nazo22

Evet Acana baktım şimdi orijene göre biraz daha uygunmus fiyatı teşekkür ederim. Sipariş edicem