Alerjili Kedilere Kum

TugbaAytekin

5 aylik scottish fold kedimin son zamanlar nefes alirken zorlandigini farkettim agzindan almaya calisiyo tuhaf sesler geliyor. Herhangi bi burun akintisi öksürme tıksırma gibi bi durumu yok mamasinida duzenli yiyor. Ama bu nefes darligini kumuna bagliyorum. Sanicat marsilya kullaniyorum. Kedisi kum kokusununa ve tozuna alerji gosteren arkadaslardan uygun fiyatli öneriler bekliyorum.

3 CEVAP

batinaydogan1

kumdan olmayabilir. Belki de size öyle farklı gelmiştir. Bizim ufaklıkta bazen nefes alırken çok garip sesler çıkarabiliyor hatta diyorum burnu falan mı tıkalı bunlar normal şeyler. Ama illa yok başka sıkıntı diyorsanız veterinerinize bir danışın derim ben

Cansumuezza

öncelikle kumu kokusuz alın. ama belki kumdan değildir bir veterinere danışın

Ecerana

Öncelikle diğer arkadaşlarında dediği gibi veteriner e danışmalısınız. Kum olarak da bn chancemaya kullanıyorum benim kedilerimin alerjisi yok ama sağlık açısından sıfır toz olduğu için ve doğal olduğu için bu kumu tercik ettim silver, gold ve premium serileri var size gold ya da premium öneririm silver çişleri emiyor topaklanmıyor ama diğer seriler topaklanıyor premium biraz pahalı gelebilir lakin gold iyidir. Bir de bir kediye bir aydan fazla kullanıyorsunuz o yüzden diğer Kumlar ile de aynı fiyata denk geliyor. İnstagram hesapları var oradan inceleme yapabilirsiniz resmi sitelerinden de sipariş veriliyor