Kedim Düştü 5. Gun Oldu Damagı Yarılmıs :(

z-liyya

Benim kedimin damgını dun gece fark ettım baktım cok kotu canım acıdı yemek yıyor ama sonra canı yanıyor öksuruyor dikiş gerekıuro galıba dusme nedenı ise komsuların onu bılerek korkutması arkadaslae bu durum olanlae varmı kedımın iç kanamau yok sadeve damagı yarıldı ucretı ne kadar

8 CEVAP

zuhall

Ya hayret ediyorum bu rahatliginiza. Gercekten Bende mi bi tuhaflik var sizde mi acaba? Kediyi biyerlerden dusurme durumuna hic girmiyorum ama benim kedim dusmus olsa kaptigim gibi saniyesinde veterinere gotururum. Ayrica soyle bir damakla karsilassam da ayni sekilde saniyesinde veterinerde biterim. Hayati tehlike olmasa bile o can aci cekiyor. Burda soru acmak verilecek cevaplar ne gibi bi yardimda bulunabilir allah askina.Gelmis bir de ucret soruyorsunuz! Alip su kediyi veterinere gidin bizahmet!! Normal degilsiniz hakkaten!

Cldkgkcs

Birşey kullanmanız gerekebilir artık veterinere gidin enfeksiyon ihtimali olur ağız içi pis. Cyristalin diye bi sprey var ağız için çok iyi sonuç veriyor batikon görevi de görüyor yara için, lesinlikle öneririm ama veteeinerinize danışarak kullanın. Geçmiş olsun

Anonymus552223

İc kanama olsa bes gunde ölurdu muhtemelen zaten. Gecmis olsun. Yas mama falan verin bir sure beri acimasin cani yerken. Benin kedim de dusmustu ön dişi kirilmisti. İlk iki gun cok dikkat edin ic kanama riskine demisti veteriner

Anonymus552223

Bir de hep soyluyoruz ama, tekrar hatirlatayim bilmiyor olabilirsiniz diye, kisir degilse ciftlesme istegiyle kendileri de atlayabiliyorlar. Kisir degulse kisirlastirin

ÇOOOOOOK GEÇMİŞ OLSUN :( ALLAH ŞİFA VERSİN! UZUN ÖMÜRLÜ YAŞASIN... YAZIK YAVRUMA YAAAAAAAAAAAAA :(

z-liyya

Tesekkur ederım ve aycıa eklemek ıstedıgım ben kedımı 2 gun sonra buldum heryerı aradım ve bıldugumda hafta ssonuydu hıc bır yer axık degıldı ve durumumuz ıyı olmadıgından 4 veterıner beni bastan sagdı yol yardımcı olamam bılmem ne boyle dedıler yasadıgım yer kucuk ve hıc bırı amelıyat yapmıyor yoksa ben neden burda durayım? Herkesın durumu ıyı degıl malasef

z-liyya

Ve kedımı ayarladım suan iyi yemek yıyor herkesı ıyne bı damagı kotu ofa zatwn persembe günü amelıyatı var daha evde olalı 2 gun oldu emın olun burdakı ınsanlar vıcdansız komsularım kedıyı attı asagı ve evet kedım kısır degıl ondan boyle kacıyordu kısırlastırıcam en kısa zamanda :)

z-liyya

Amin cnımm