Koklama

Gozdetemizel

Limon 6 aylik.bugune kdr hic bukdr cok yerleri halilari kapiyi kisacasi buldugu herseyi boylesine dikkatli kokladigina sahit olmadim.dogalari geregi tabi ki koku duyulari cok yuksek ancak bana asiri gelmeye basladi.ustelik uyku haric surekli koklama modunda,yerlerde surundugu icinde patileri burnu hep buz gibi.farkli bi koku almis olamaz cunki yerleri buharli mopla siliyorum,deterjan katmiyorum.boyle bisey yasayan oldu mu?

5 CEVAP

Faytekin

Kediniz kısırmı, degilse eger yavas yavas ciftlesme moduna girmeye baslamis olabilir

Gozdetemizel

Hayir degil 6 aylik.koku hassasiyeti gibi biseye rastlamamistim kizginlik arastirirken.

Muhtemelen kizginlasmaya basliyor. Benim kedim de şu an 10 aylık ve her yeri kokluyordu bi ara.

findik550

Aynı durum benim kedimde de var, 5 aylık şu an. Genelde evde temizlik olduktan sonra kokluyordu farklı koku olduğu için ama sonra geçiyordu. Eğer sizde hiç farklı koku yoksa kızgınlık dönemine giriyor olabilir

Gozdetemizel

Valla farkli bisey yok camasir suyu yada kimyasal yer temizleyicileri zaten 2 aylikken eve geldiginde biraktim.buharla temizliyorum ve mutfagi camasir suyu yapiyorum kapisini ortuyorum.hayvan tik oldu sandim yani okdr cok kokluyoki tavsan gibi yerlerde surekli