Mart Ayı

Cansumuezza

merhaba arkadaşlar kedim kısır olmasına rağmen kızgınlığa girmeden önceki hareketlere benzer hareketler etmeye başladı,kapıya bi meraklılık apartmana çıkmaya çalışma yada dış kapıyı koklama gibi.sizce neden olabilir? mart ayı sendromu falan mı var anlamadım ki ..:)

11 CEVAP

Cansumuezza

valla neşe falan bilmem daha dün apartmanın içinde o önde ben arkada yakalayana kadat canım çıktı :D

Aycanga

Benim kizlarda kisir 1 senedir. bir kac gündür kapiya taktilar . ( evdeler bu arada ) . Bir garip miyavlar tuhaf sesler . Bahardandir :))

batinaydogan1

Mart neşesi olsa gerek :)

Gozdetemizel

Benimkide 3 gun once kacti,yakalayana kdr canim cikti.bugun basladik mart ayi dert ayi moduna.sabah bagirmalara uyandim simdi garip garip seslerle yerlerde yuvarlaniyor.tehlike çanlari benim icin caliyor anlayacaginiz.

Cansumuezza

vallahi gönül yayları gevşedi herhalde :)

batinaydogan1

bizimkide kaçıyor bu aralar ben işe giderken o fırsatını bulup atıyor kendini binanın içine :) Allahtan katta kaaçbileceği bir yer yok merdiven kapılarımız kapalı :)

Cansumuezza

bizdede yokta yani gerek yok basmasın pis yerlere.. neyse herkeste genel olarak varmış demekki bekleyelim geçmesini :)

Cansumuezza

gözde hanım size geçmiş olsunn :D

Bendede var aynısı ama kedim kısır değil.

bademthecatt

Mart ayı neşesi bizimkinede geldi kısır değil ve daha aktif miyavlamalar ne zaman apartman kapısını açsam bir fırsat bulup fırlıyor :)