Kedi Mama Önerisi

Selamlar bu konuyla alakalı çok fazla soru geliyor farkındayım uzun süredir mamaları takip etmiyorum güncel olarak çocuklara ne veriyorsunuz?
6 7 aylık bir çocuğumuz var. Pro plan kitten almıştım 3 ay önce bitmek üzere proplan hakkında kötü yorumlar alıyorum. Bununla alakalı hangi mamayı kullanmalıyım sorusunu yöneltmeden edemedim. Cevaplarınızı bekliyorum.

8 CEVAP

Cansumuezza

evet proplan içerik olarak fiyatını hiç haketmiyor. bütçeniz uygunsa Nd biraz daha alt bir fiyat istiyorsanızda matisse veya sanabelleyi tercih edebilirsiniz

Gozdetemizel

Bende bu mama konusuyla kafayi yiyip sabahlara kdr arastiranlardanim.orijen cat&kitten aldim rahatladik.hem cok begendi hemde tuy olayi tamamen bitti.

Nd ve orijen arasında kaldık. ND den hiç şikayet alan yok sanırım

Az önce ND siparişi verdim öneriler için teşekkürler.

Faytekin

Hemen hemen ayni fiyat kategorisinde ND kullanabilirsiniz, hem kediniz hem kendiniz rahat edin :)

LenaHanim

ND...

bappatan

La Vital kullanıyorum hem içeriği beni veterinerimi tatmin ediyor hem de hesaplı. Pro plan iç parazit yaptı yavru kedime bunu birkaç yerde daha duymuştum...

onurtemiz

Proplan a o para verilmez. Üstüne biraz daha koyup ND verebilirsiniz, ama üstüne koyamayacak durumda iseniz Matisse kullanınız