Kopegimin Gercek Cinsini Merak Ediyorum

Merhabalar yaklasik 3gun evvel oglumuzu bir kurtaran evden ( barinak) sahiplendik..onlarda irkindan emin degillerdi..tahminleri coni corsa ve bulldog melezi..ama ben gercek irkini merwk ediyorum egitimi bakimi acisindan..oglumuz zeus veterinere gore 1 yasindan biraz fazla ortalama 1.5 yasinda..yardimci olursaniz sevinirim kilosu 30kg

5 CEVAP

Heathcliff

Pitbull kırması gibi

Banada oyle geliyor..batinak soylemedi ama tereddutte kaldim biraz..oyizden paylasip daha bilincli ped sahiplerinden fikir almak istedim...baska dusuncesi olan varsa yazarsa sevinirim..sizede ayroca teşekkür ederim

minnoskoss_123

Bulldog ile alakası yok bence:d Ama Boksör melezi gibi gözüküyor:)

Siz inanmayın ağzı olan konuşuyor burada . şu köpeğe bile pitbull kırması diyorsanız hayatınızda pitbull görmemişsinizdir. Burnu pitbull a boksör e ve american bulldog a göre fazla uzun . Büyük ihtimalle annesi veya babası dogo ile amstaff kirmasi diğeri de sokak köpeği .

Ayse_naz_G

american staffordshire terrier melezi olababilir onlarda pitbull akrabası gibi birşey