Üyelik İpfali

mbal

L0tfen üyeliğimi iptal edin, sanırım siteden üyelik iptalide yapamıyoruz

12 CEVAP

Cansumuezza

site yönetimine mesaj atıyorsunuz onlar kaldırıyor hesabınızı, siz girmeye çalıştığınızda üyeliğiniz iptal edilmiştir diyor ama hesabınız başkaları tarafından görülmeye devam ediyor. sadece siz giremiyorsunuz acilen düzeltilmesi gereken bir konu.

zuhall

Bilmiyorum ama bir sitede uyelik iptali olmamasi cok ilginc.

Üyeliğimi iptal edermisiniz

Nisa_10

Üyeliğimi iptal eder misiniz

Ekinoksya

Üyeliğimi iptal eder misiniz

gamze2203

üyeliğimi iptal eder misiniz rica etsem

Greens

Üyeliğimi İptal Edin!

KravatliKedi

Abonelik almadınya sıfırla bilgilerini açma bir daha iptal ne alaka

Palyaco

Neden iptal ediyorsunuz sıkıntı nedir

Muezzabalim

Bilgilerinizi sıfırlayıp birdaha girmeyebilirsiniz bence

Ben böyle sahtekar site görmedim bende iptal edecem. Nasil iptal ediliyor yardim eder misiniz