Bakar Mısınız?

Cansumuezza

Arkadaşlar biraz garip olacak ama sormadan edemeyeceğim. Bu konuda bir fikrim yok çünkü. burada bi iki gün evvel ilan açtım sokakta baktığım annesiz miniğim için 2.5 aylık civarı bir küçücük bir kedi. ne zaman gitsem seslensem hep arabanın altından çıkıyor korkunca vs hemen arabanın altına giriyor. arabaların altında hayata tutundu zaten.Şimdi merak ettiğim şu minik arabanın neresinde uyuyor? hiç anlamam arabalardan tek bildiğim araba çalışırsa ve kedi kaçmazsa ölümle sonuçlandığı. her neyse asol sorum şu minik geceleri neresinde uyuyor arabaların ve üşüyor mudur :( ?

4 CEVAP

Poncik2016

Genellikle arabanın kaputuna girerler. Nasıl veya nereden giriyorlar hiçbir fikrim yok

Cansumuezza

benimde arabanın kaputu hakkındada bi fikrim yok açıkçası inşallah üşümüyordur ve çok rahatsız bi yer değildir :(

Poncik2016

Yani rahatlığı konusunda bişey diyemem ama sıcaktır. Ama mümkün olursa ona bir kutudan yuva falan yapın derim. Araba çalışır ve kacamazsa... Yakın bir yere kutu koyun o kendiliğinden bir süre sonra girer bence

Cansumuezza

girmez,o girmek istese büyük kediler izin vermez bide mama koyduğum yerlere bile mama koymayın diye yazı asan mamalara su döken insan müsvettelerinin olduğu yere yuva koysam bir gün durmaz. Biliyorum tehlikeli hergün onu Allaha emanet edip gidiyorum başka çarem yok. çok yakalamaya çalıştık üç kişiylede uğraştık olmadı.