Kedimde Kuru Öksürük Var Sebebi Ne

Kedimde çok sık olmamak kaydıyla kuru bir öksürük söz konusu herhangi bir sıvı çıkışı,kusma yok fakat onu rahatsız eden çok uzun sürmeyen bir öksürük var veterinere götürülmeli mi ciddi bir şeymidir?

4 CEVAP

Poncik2016

Alerjik bişey olabilir. Eğer vaktiniz olursa bir ara götürün derim. ciddi bişey değildir demek isterdim ama yanlış bişeyde soylemek istemem. Veterinere görünmesinde fayda vardır

Teşekkürler veterinere başvuracam sanırım

Ydgg

Bizim kedimizde de aynı durum var veteriner alerji dedi ama bi türlü çözemedik sorunu. Sizin kedinizde bi düzelme oldu mu

Shokimurti

Astım olabilir, dikkat edin eger astımsa ilerlemeden tedaviye başlayın o yüzden en kısa zamanda veterinere götürün.