Mama Beğenmiyor :/

Anonymus813797

Geçenlerde sokaktan gripli bi pisicik bulduğumu söylemiştim. Şapşik şey önceden yemek için bizi ıssırdığı mamanın şimdi yüzüne bakmıyor. Gittim başka markaları da denedim ama yok yemiyor. Kedim Bademin mamalarından koydum önüne 5-6 tane onun da yüzüne bakmadı. Birtek ev yemeği yiyor. Bu onun için çok zararlı biliyorum ama bir türlü kendisi için yararlı şeyleri yemiyor. Ne yapabilirim sizce ne sorunu var? Burnu tıkalı olduğu içindir belki katı yiyemiyordur diyip yaş mama aldım iki çeşit onları da azcık yalayıp bıraktı. Daha önce sokakta yaşadığımdan dolayı ev yemeğine alıştı diye düşünüyorum ama bayıla bayıla yediği mamayı durup dururken bırakması saçma değil mi? :(

2 CEVAP

Gozdetemizel

Tavuk gogsunu 10-15 dk kaynatin icine havuc kabak rendeleyin birlikte haslansinlar.sonra blenderdan cekip verin oda isisinda.bakalim yicekmi

Anonymus813797

Öneriniz için teşekkür ederim deneyeceğim.