Balıklı Mama

Atalaymerve

Arkadaşlar 7 aylık kedime önce pro plan junior mama kullandım çok tüy döktüğü için n d kitten mamaya geçiş yaptım fakat onunda içeriği tavuklu ve hala tüyleri dökülüyor.n d balıklı düşük tahıllı mama vermeyi düşünüyorum sizce bi sıkıntı olur mu? Süt dişlerini de döktü

2 CEVAP

Gozdetemizel

Bende boyle dusunmustum ancak komple balikli mamalarin civa acisindan ilerde saglik problemleri yarattigini ogrenince vazgectim.bilemiyorum gozum korktu diyelim

Cansumuezza

valla biz kullandık iki ay kadar dediğiniz balıklı mamayı tüy dökümünde azalma değil artış bile oldu bide şuan tam büyüme tüy değiştirme dönemleri mama değiştirmeyin şuanda maması gaywt iyi haftada iki üç kez balık haşlayıp verin