Acil Çok Hasta!

Beyzanurtzlk

Kapıda baktığımız 5 aylık kedi çok hapşırıyor ve gözleri akıyor. Burnunda pembemsi kırmızımsı bir şey var galiba burnu kanıyor? Belediye veterinerine götüreceğim kesinlikle kendine yaklaştırtmıyor. Saatlerdir uğraşıyorum kpıda koyduğum yuvada uyuyor. Gribe iyi gelecek bir şeyler biliyor musunuz? Alayim mamasına falan katayim hiç yaklaşamıyorum..

5 CEVAP

Bende sokakta baktigim kedi icin vetmate de ki veterinere sormustum ne yapabilirim diye azitoydu galiba ismi o şurubu alıp içirin yazmislardı ama benim icirmeme gerek kalmadi sahiplendirdim sahibi ilgilendi

Isterseniz sizde mesaj atip sorun yanlis bir sey yapmis olmayin

Cansumuezza

bence yuvayla beraber kucaklayıp götürün en son ihtimal. olmazmı?

Beyzanurtzlk

Yuvaya yaklaştığım an kaçıyor yakalayamıyorum yuvasına sıcak su şişeleri koyup güçlensin diye pişirdiğim ciğeri veriyorum

Anonymus552223

Antibiyotik katabilirsiniz mamasina. Ama kullanimino dozajini veterinere sorun