Kedim Uyutmuyor

smgbkrccc

Merhaba arkadaşlar. Kedimle beraber uyuduğumuzda hiçbir sorun yok, güzelce uyuyup uyanıyoruz. İlk geldiği zamanlarda uyandırmaya çalışıyordu, tepki vermediğimi görünce o huyunu bıraktı. Ama bir misafir geldiğinde rahat bırakmıyor, saldırıyormuş üzerinde zıplıyormuş vs. Öğrenci evinde olduğum için fazla odam yok, gelen insanlarla beraber uyuyoruz ama gelen herkes uykusuz kalıyor. Sizce neden bunu yapıyor nasıl bu huyundan vazgeçirebilirim?

5 CEVAP

Therumeysa

ilgiyi kesin hayvandan tamamen demiyorum ama azaltın şımartmayın yani yavru kedilerde hep olan bi durum bu bi süre sonra kesilicek bu davranışı

Gamzessven

Kediler herkese başka davranıyor. O huyunu sizde denemiş siz tepki vermeyince vazgeçmiş sizden ama aynı huyu yeni gelenlerde deniyor sanırım. Onlar da sizin yaptığınız gibi tepkisiz kalırsa vazgeçer diye düşünüyorum

Therumeysa

Kaç aylık

smgbkrccc

5 aylık

smgbkrccc

Beni rahatsız etmiyor ama gelen insanlarla işi. Kimse olmadığında da aralıksız uyuyorum