-Kizginlik- Tecrubeli Arkadaslar Bakabilir Mi?

Gozdetemizel

İtalik Yazıiki gundur yavas yavas geldigini hissediyodum zaten.yerlerde surunuyo kendini o duvardan oburune atiyo.yerler taş agzi burnu patileri artik buz gibi.bahce kapisini kapatirsam ortalik yikiliyor.dun gece artik miyavlamaktan yorgun dusup sabah 5,5ta bayildi.9da ayilip devam etti.antistress macun verdim biraz sustu suan ama bu donemde bu macunun zarari olur mu sizce?baska napabilirim?oyun oynamiyo oynicak hali de yok zaten.yemesi icmesi tuvaleti normal.bi akil bi fikir verin valla canim aciyo bu halini gordukce

7 CEVAP

Poncik2016

Kısırlaştırın mutlaka.Eğer kedinizi çiftleştirmek gibi birşey yapmayacaksaniz mutlaka kısırlaştırın. Çünkü gitgide kedinin psikolojik sıkıntıları ortaya çıkar. Size karşı bile saldırganlaşabilir. Birçok insan kıyamam falan diyor ama eğer kedinizin iyiliğini istiyorsanız iyi bir veterinerden iyi bir operasyona girsin. Benim kedim kısır benimde içim aciyordu onu gördükçe kısırlaştırdik şuan gayet mutluyuz :D şimdiden geçmiş olsun

Gozdetemizel

Kisirlastiricaz ama burdaki hekim daha cok kucuk oyalayabildiginiz kdr oyalayin dedi.kizginlik gectikten nekdr sure sonra yada kac gun icinde yapilir?burda yaptiramam Turkiye’ye getiricem.kendi dilimi konusan biri yapsin

oglusum

kulak içi dişlere ve derisine bak sararma varmı kakaşına bak kabızlık ve rengine bak idrarda aşırı sarı ve koku varmı önünüze gelen ilacı sakın vermeyin karnı şişmi sertmi bakın benim kedim geçen hafta öldü takip edin inanın bizim tecrübelerimiz veteriner bozuntularindan daha iyidir ha bide suyu bol bol verin bu bütün ilaçlardan üstündür içtikçe içi temizlenecek ve zararlı toksinleri atıp kanı temizleyecektir ciddi anlamda doğru bu böbrekler çalışır şu verin kabı temiz suyu taze olsun malesef kediler son raddeye gelinceye kadar hastalıklarını belli etmeyen oyuncu gibidir bende anlamadım ve kedimi kaybettim kendimi affedemem bende baktım normal gibi gözüküyordu ama içi çürümüş oğlumun neyse geçmiş olsun

Poncik2016

Onları hiç bilmiyorum. Umarım iyi bir operasyon olur.

oglusum

aşırı stres bile kediler için ölümcül olabiliyor aşırı miyavlama hayvana eziyettir ve bunu onlara biz yapıyoruz son zamanlarda benim kedim miyavlama si abartı ötesinde biseydi çünkü evimiz iki katlı bahçeli biz yukarıdayiz sürekli pencerede kedi lere bakıp bağırıyordu ve en camdan atladı Allah'tan bahçede kulübe var onun üstü lastik dolu yumuşak yer oraya atladı oradaki kedilerle oynar sandım yok kovaladı kavga etti oda biz evdekiler dönüşümlü olarak dışarı dama bahçeye götürüyoruz sonra takip ettim bizimki gidince kavga çıkıyor yoksa oradakiler grup halinde ne versem zavallılar sessizce yiyorlar himm demekki bizim kedi bizim evi kendi bölgesi sanıp onlarıda tehdit olarak goruyordu

oglusum

ama ölüm sebebi böbrekler karaciğer iflas etmiş dedi veteriner okadar gözüm gibi bakmama rağmen ve çok ozluyirum

Gozdetemizel

Oglusum.basiniz sagolsun.