Acil!!!

Anonymus813797

Arkadaşlar sokakta beslediğimiz bir oğlumuz vardı. Adı Miskin. Miskini bugün gördüğümde farkettim ki kuyruğunun birleştiği yer parçalanmış. Miskin insanlara yaklaşabilen bir kedi değil. Sizce ne yapabiliriz. Pansuman yapmam gerekiyor büyük ihtimalle ama yarası çok derin ve onu tutamayacağım için ne yapacağımı bilmiyorum. Lütfen bilgisi olan yazsın. Çok acil

21 CEVAP

Anonymus813797

Birde Miskin Mart aylarında çıldırıyor. Diğer kedilerle kavga edip mahalleyi inletiyor. Şimdi saldırsalar birşey olacak diye tereddütteyim :(

Anonymus813797

Bir komşumuz veteriner. O eğer yakalarsan bana getir dedi. İnşallah yakalayabilirim...

Anonymus552223

Uyku ilaçli yaş mama verin

Anonymus813797

Miskini göremiyorum 3 gündür çok üzgünüm. Görsem de tutsam isterse gözümü çıkarsın razıyım. Ne çok özledim minnağımı :(

Anonymus813797

Yok malesef. Umarım biri onu öyle görünce tutmayı başarıp bakımını üstlenmiştir. Diğer ihtimallerin düşüncesi çok kötü :(...

Anonymus813797

Miskin yeniden geldi ama hala tutamadım onu. Kafese sokamayı başardım ancak beni görür görmez dışarı çıktı :( kuyruyu kabuk bağlamış gibi görünüyor yaranın içi açık kahvemsi - açık pembemsi bir hal almış