Hamile Olduğunu Nasıl Anlarım

Gamzessven

Arkadaşlar bugün fark ettim. Çok net değil ama mahallemizde beslediğim 3 kedinin falan karnı böyle. Hamileler diye düşündüm ama aynı mahallede oldukları için hepsinin birden hasta olmasjndan da korkuyorum. Hamile olduğunu karın şişliğinden başka nasıl anlayabilirim?

6 CEVAP

Poncik2016

Ne kadar doğrudur bilemem ama anneannem derdi göğüsleri belirginleştiyse hamiledir diye. Bide çok yemek yerler ayrıca sevgiye daha çok muhtaç oluyor bazıları

minnoskoss_123

FIP ve FIV ’den dolayı da hayvanların karınları şişiyor. Ama FIP veya FIV olduklarını sanmıyorum ve umarım da değildir:( Umarım yeni doğacak yavrular sıcak yuvalarına kavuşur, şimdiden maşallah:D

Gamzessven

Benim de aklıma o hastalıklar geldi ama ödem gibi aşağı doğru değil de yana doğru çıkık karınları. Yavruların kalp atışlarını hissedebilsem keşke karnına dokunduğumda :D umarım hasta değillerdir :( adoreden ahşap küçük ev almıştık onlara belki biliyorsunuzdur. Ama çalınmış bazı haysiyetsizler tarafından. Şimdi doğum yapmaları için kartondan da olsa birşey hazırlayayım diyorum keşke çalmasalar

minnoskoss_123

Biz 20₺ ye plastikten sağlam bir ev aldık. Ama hamile bir kedi için ne kadar güvenli olduğunu bilemiyorum. Yine de ilgilenirseniz özelden linkini yollarım. Ama yine de evde, sıcak bir ortamda bakılmaları hem yavrular, hemde bebişleri tarafından tekmelenip acı çeken anne için daha iyi olur:)

Gozdetemizel

Memeler sisip pembelesiyomus.hadi insallah bebeler saglikla dogar

Gamzessven

Hepsi sevgi manyağı ve ne zaman mama versem yiyorlar ama memelerine bakacağım