Durağındaki Yara??

Poncik2016

Arkadaşlar önceden de Kedimin dudağında kızarıklık (ucuda hafif mordu) gibi bişey fark ettim. Hemen. Veterinere götürdük .Veteriner beslenmeyle ilgilidir diye birkaç aşı yapmıştı. 2 gün sonra benim aşırı korkmam sebebiyle kan tahlili yaptırdık böbrekleri temiz çıktı. O gün gittiğimizde de sordum bu kızarıklık geçmedi diye geçmiş olmalıydı dedi ama bı şekilde konuşma arasında gitti. Aşıdan sonra toplam 6 gün geçti ama kızarıklık hala duruyor tabi biraz küçüldü. Sizce başka bir problemi mı vardır yoksa aşırı yemek yemekten dolayı mıdır

8 CEVAP

Poncik2016

Teşekkürler :). Fotoğraf koyamıyorum
:p ama tanımlarsam. Böyle uçuk gibi bişey.

minnoskoss_123

Uçuk olabilme ihtimali bana da fazla geldi tabii eğer yara ağıdının içine, diş etine, damağına felan gitmiyorsa. Dediğim gibi pek bilgim yok. Bu yüzden sizi yanlış yönlendirmek istemem açıkçası. Tekrardan geçmiş olsun.

Poncik2016

Teşekkürler

Poncik2016

Fotoğraftaki ilk haliydi.

Poncik2016

Yeni halini çekemedim çok hareket ediyor -_-

minnoskoss_123

Pek belli olmuyor, acaba ağızlı açık bir foto yollayabilir misiniz? Böylece size daha fazla yardımcı olabilirim.

Poncik2016

Ağzını açtırmiyor ayrıca çeksem bile nasıl fotoğraf konuluyor bilmiyorum. Soruyu sorarken fotoğraf ekle kısmı var ama soruyu sorunca nereden ekstra fotoğraf koyabilirim bilmiyorum.

minnoskoss_123

Yeni soru açabilirsiniz. Maalesef site soru düzenleme seçeneği vermiyor bize:D Bu arada geçmiş olsun:( Umarım ciddi bir sorunu yoktur.