Kedimin Sağ Arka Bacağındaki Yara

mikaelson

Kedimin sağ arka bacağında yara gibi bir şey farkettim. Elleyince sert olduğu anlaşılıyor. Dokununca tepki vermiyor. Canı yanmıyor yani. Yarın vete götüreceğim ama endişeleniyorum.
Başına daha önce böyle bir şey gelen var mı?

7 CEVAP

minnoskoss_123

Okuyunca aklıma kedinizin bacağında uyuz yada egzama olabileceği geldi. Ama umarım ciddi bir şey değildir. Geçmiş olsun:(

Poncik2016

Alerjik birşey veya mantar olabilir. Bu konuda bilgisizim. Geçmiş olsun

mikaelson

Teşekkürlerr yapısı biraz damarı andırıyor ama bilemedim yani yarın vete gideceğiz sağolun

seymavc

benim kedimde de var aynısı ben de sordum az önce nedir diye

Fundadeste

Merhaba kedinizin bacağındaki sorunun ne olduğunu öğrenebildimizmi benim kedimdede var

Fundadeste

Kedinizin bacağındaki sorunu öğrenebildinizmi

mikaelson

Merhaba o zamanlar çok koşturuyordu hareketliydi balkon kapısına sürtmüş diye düşünmüştük veteriner yara yapmış doku iyileşmesi oluyo demişti bir haftaya kadar geçti