Kedimin Sırtında Sert Bir Düzlük Vardı Bir Kaç Gündür Nedir Bilen Var Mı?

seymavc

Önceleri sadece düz gelmişti ama bugün fark ettim de yandan bakıldığında kan toplamış.Acaba bir şey mi yapıştı yoksa daha fatklı bir şey mi bilen var mı?

4 CEVAP

mikaelson

O kısımdaki tüylerde dökülme oluyor mu

seymavc

yok tüy dökülmemiş ama yapışmış derisi kalkmış gibi

mikaelson

Bilmiyorum hiç karşılaşmadım bizim de durum buna benziyor yarın vete götüreceğim bakalım inşallah bir şey yoktur geçmiş olsun size de

Gozdetemizel

Bizimde koyu kahve gibiydi ustunu derisi kaplamisti kene cikti icinden.insallah oyle bisey degil