Deprem

Poncik2016

Arkadaşlar biraz garip kaçabilir ama yarın falan bı ara İstanbul'da deprem olacak diyorlar ya. Yarın okulum var ve biraz endişeliyim. Bişey olur mu sizce 4. Katta bir sitede oturuyoruz. Alabileceğim önlem var mıdır

2 CEVAP

Poncik2016

Kedime bişey olur mu

izmir_pet

Bunu allah bilir biz bilemeyiz malesef. Deprem olabilir olmayabilir. Veya da olsa bile her bina ev yikilip sizinki kalabilir, veya tam tersi, bu belli olmaz. Eger olcagi varsa 4.katta zaten onlem bilemiyorum ben. Hicbilemiyorum malesef cok kotu hi durum