Diski Kaçırma

LenaHanim

Arkadaşlar merhaba kedim bugün bütün gün diskisini kaçırmış evde ben yokken her yer batmış ufak ufak daha önceden poposunu temizlemiyor diye sormuştum sizlere aynı şekilde hala hiç bi değişim olmadı günde

5 CEVAP

LenaHanim

4 kere diskiliyor az önce kuma oturdu çok az çişini yaptı kalktı hemen iki damla sizce sorun ne

LenaHanim

Dışkısı sonlara doğru cıvık gibi çıkıyo ama kaçırdıkları ishal şeklinde yarın veterinere götüreceğim ama yarına kadar asla uyuyamam

Poncik2016

İshalse altına kaçırması normal bence yetişememiştir kaba.İshal konusunda ise en basitinden iç parazit sıkıntısı olabilir. Geçmiş olsun

Cldkgkcs

Evet veterinere gitmeniz gerekiyor şimdi etrafı kirletmemesi için kumu bulunduğu yere yaklaştırıp ara sıra da gösterebilirsiniz işe yarauabilir

LenaHanim

Arkadaşlar gittik veterinere çeşme suyu içtiği için midesi bozulmuş başka bi problem yok purina fortiflora verdi onu mamasina döktüm böyle bi problemle karşılaşan olursa endiselenmesin ;D