Kedime Arkadas Almak Istıyorum Sizce

z-liyya

Kedim erkek 7 aylık ksırlastıcsm yakında yanıda arkadas almak ıstorum kısır dişi alsam sorun olur mu ç yoksa erkek olması daha mı ıyı anlaşırlar yanlız kalmasını ıstemeıgın ıcın almak ısyouroım kedim cok barışçıl kavga etmeyı sevmez yabancı kedılerı gorse bıle direk yanına koşup burnunu koklmaya baslar tısladıgını gormedım herneyse tecrubesı olan bu konuda yardımcı olabılır mı

1 CEVAP

Benim kedim veterinerimizin kedisine ayrıca dışardaki kediler ve bana tisliyor:D senin kedin sen daha iyi bilirsin benim kedim meselan böyle tislak bir kedi :))))