Kedime Arkadas Almak Istıyorum Sizce

z-liyya

Kedim erkek 7 aylık ksırlastıcsm yakında yanıda arkadas almak ıstorum kısır dişi alsam sorun olur mu ç yoksa erkek olması daha mı ıyı anlaşırlar yanlız kalmasını ıstemeıgın ıcın almak ısyouroım kedim cok barışçıl kavga etmeyı sevmez yabancı kedılerı gorse bıle direk yanına koşup burnunu koklmaya baslar tısladıgını gormedım herneyse tecrubesı olan bu konuda yardımcı olabılır mı

1 CEVAP

Cansumuezza

kedinizin arkadaş canlısı olması me güzell benimki veterinere giderken yolda gördüğü kedilere bile kıh yapıyor :)) bu fırsatı değerlendirin kardeş alın ona bi tane.. herneyse konumuza gelirsek kısır bir dişi almanız daha iyi olur :)